Tootekood: HBG-100-60AB
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: HBG-100-60AB
  • Supply voltage
  • Supply voltage
  • Power
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Series
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Additional functions
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Electrical connection
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 96W; 36÷60VDC; 1000÷1800mA; IP65
Supply voltage 90...305V AC, 127...431V DC
Power 96W
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP65
Protection overheating, anti-overload, anti-overvoltage
Type of power supply switched-mode
Series HBG-100
Application LED
Body dimensions Ø130x66.5mm
Output voltage 36...60V DC
Efficiency 91.5%