Tootekood: HBG-160-24A
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: HBG-160-24A
  • Supply voltage
  • Supply voltage
  • Power
  • Operating temperature
  • IP rating
  • Protection
  • Protection
  • Type of power supply
  • Series
  • Application
  • Body dimensions
  • Output voltage
  • Additional functions
  • Additional functions
  • Efficiency
  • Number of outputs
  • Electrical connection
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED Driver, ITE & LED Lighting, 156 W, 24 V, 6.5 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 V
Supply voltage 90...305V AC, 127...431V DC
Power 156W
Operating temperature -40...60°C
IP rating IP65
Protection anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Series HBG-160
Application LED
Body dimensions Ø151.68x66.5mm
Output voltage 24V DC
Additional functions active PFC, adjustable output current level
Efficiency 92%