Tootekood: HBG-200-48AB
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: HBG-200-48AB
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power supply: switched-mode; LED; 196.8W; 48VDC; 2460÷4100mA; IP65
Output current 2.46...4.1A
Supply voltage 90...305V AC, 127...431V DC
Power 196.8W
Operating temperature -40...85°C
IP rating IP65
Protection overheating, anti-overload, anti-overvoltage, short circuit protection
Type of power supply switched-mode
Series HBG-200
Application LED
Body dimensions Ø151.68x66.5mm
Output voltage 48V DC
Efficiency 93%