HCI0750-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI0750-100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 3.7A; 32.7mΩ; ±20%; Isat: 4A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 32.7mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 3.7A |
| Body dimensions | 6.9x6.9x4.7mm, 6.9x7.1x4.7mm |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 4A |