HCI0750-1R1
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI0750-1R1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.1uH; Ioper: 15A; 3.2mΩ; ±20%; Isat: 13A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.2mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 15A |
| Body dimensions | 6.9x6.9x4.7mm, 6.9x7.1x4.7mm |
| Inductance | 1.1µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 13A |