Tootekood: HCI0750-1R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI0750-1R5
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; Ioper: 13A; 4.5mΩ; ±20%; Isat: 12A
Mounting SMD
Resistance 4.5mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Kind of package bulk
Operating current 13A
Body dimensions 6.9x6.9x4.7mm, 6.9x7.1x4.7mm
Inductance 1.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 12A