Tootekood: HCI0750-3R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI0750-3R3
  • Tolerance
  • Kind of package
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; Ioper: 8.5A; 9.5mΩ; ±20%; Isat: 8A
Mounting SMD
Resistance 9.5mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Kind of package bulk
Operating current 8.5A
Body dimensions 6.9x6.9x4.7mm, 6.9x7.1x4.7mm
Inductance 3.3µH
Type of inductor wire
Saturation current 8A