Tootekood: HCI0750-8R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI0750-8R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.5uH; Ioper: 4.4A; 29.4mΩ; ±20%; Isat: 4.5A
Mounting SMD
Resistance 29.4mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.4A
Body dimensions 6.9x6.9x4.7mm, 6.9x7.1x4.7mm
Inductance 8.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 4.5A