HCI1040-5R6
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1040-5R6
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.6uH; Ioper: 6A; 21.1mΩ; ±20%; Isat: 8A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 21.1mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 6A |
| Body dimensions | 10.2x10.2x4mm, 10.2x10.4x4mm |
| Inductance | 5.6µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 8A |