Tootekood: HCI1040-R15
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1040-R15
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.15uH; Ioper: 25A; 0.58mΩ; ±30%; Isat: 60A
Mounting SMD
Resistance 580µΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±30%
Kind of package bulk
Operating current 25A
Body dimensions 10.2x10.2x4mm, 10.2x10.4x4mm
Inductance 150nH
Type of inductor wire
Saturation current 60A