HCI1040-R62
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1040-R62
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.62uH; Ioper: 21A; 1.71mΩ; ±20%; Isat: 30A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.71mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 21A |
| Body dimensions | 10.2x10.2x4mm, 10.2x10.4x4mm |
| Inductance | 620nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 30A |