Tootekood: HCI1050-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1050-100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 6.5A; 16.3mΩ; ±20%; Isat: 8.5A
Mounting SMD
Resistance 16.3mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.5A
Body dimensions 10.2x10.2x4.7mm, 10.2x10.5x4.7mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 8.5A