HCI1050-4R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1050-4R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.2uH; Ioper: 10A; 7.1mΩ; ±20%; Isat: 14A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 7.1mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 10A |
| Body dimensions | 10.2x10.2x4.7mm, 10.2x10.5x4.7mm |
| Inductance | 4.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 14A |