HCI1050-5R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1050-5R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.5uH; Ioper: 8.5A; 10.3mΩ; ±20%; Isat: 12A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 10.3mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 8.5A |
| Body dimensions | 10.2x10.2x4.7mm, 10.2x10.5x4.7mm |
| Inductance | 5.5µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 12A |