Tootekood: HCI1050-7R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1050-7R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 7.8uH; Ioper: 7.3A; 13.8mΩ; ±20%; Isat: 9.5A
Mounting SMD
Resistance 13.8mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.3A
Body dimensions 10.2x10.2x4.7mm, 10.2x10.5x4.7mm
Inductance 7.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 9.5A