HCI1050-R16
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1050-R16
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.16uH; Ioper: 28A; 0.51mΩ; ±30%; Isat: 58A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 510µΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 28A |
| Body dimensions | 10.2x10.2x4.7mm, 10.2x10.5x4.7mm |
| Inductance | 160nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 58A |