HCI1335-2R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1335-2R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 12A; 8.1mΩ; ±20%; Isat: 18A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 8.1mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 12A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x3.3mm, 12.8x12.9x3.3mm |
| Inductance | 2.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 18A |