HCI1350-2R3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1350-2R3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.3uH; Ioper: 17A; 3.6mΩ; ±20%; Isat: 20A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.6mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 17A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x4.7mm, 12.8x13x4.7mm |
| Inductance | 2.3µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 20A |