HCI1350-3R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1350-3R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.2uH; Ioper: 14A; 5.3mΩ; ±20%; Isat: 15A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 5.3mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 14A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x4.7mm, 12.8x13x4.7mm |
| Inductance | 3.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 15A |