HCI1365-130
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1365-130
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 13uH; Ioper: 8.5A; 11mΩ; ±20%; Isat: 9A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 11mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 8.5A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x6.2mm, 12.8x13.2x6.2mm |
| Inductance | 13µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 9A |