HCI1365-2R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1365-2R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2uH; Ioper: 20A; 2.5mΩ; ±20%; Isat: 22A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.5MΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 20A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x6.2mm, 12.8x13.2x6.2mm |
| Inductance | 2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 22A |