HCI1365-4R7
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1365-4R7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; Ioper: 12.5A; 6.9mΩ; ±20%; Isat: 15A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6.9mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 12.5A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x6.2mm, 12.8x13.2x6.2mm |
| Inductance | 4.7µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 15A |