HCI1365-6R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1365-6R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6uH; Ioper: 10.5A; 8.3mΩ; ±20%; Isat: 14A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 8.3mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 10.5A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x6.2mm, 12.8x13.2x6.2mm |
| Inductance | 6µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 14A |