HCI1365-7R4
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1365-7R4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 7.4uH; Ioper: 12A; 5.9mΩ; ±20%; Isat: 12A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 5.9mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 12A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x6.2mm, 12.8x13.2x6.2mm |
| Inductance | 7.4µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 12A |