HCI1365-9R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1365-9R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 9.2uH; Ioper: 10.5A; 7.6mΩ; ±20%; Isat: 10.5A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 7.6mΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 10.5A |
| Body dimensions | 12.8x12.8x6.2mm, 12.8x13.2x6.2mm |
| Inductance | 9.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 10.5A |