Tootekood: HCI1890-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-100
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 14A; 7.1mΩ; ±20%; Isat: 16A
Mounting SMD
Resistance 7.1mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 14A
Body dimensions 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm
Inductance 10µH
Type of inductor wire
Saturation current 16A