Tootekood: HCI1890-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 12A; 9.3mΩ; ±20%; Isat: 14A
Mounting SMD
Resistance 9.3mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 12A
Body dimensions 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 14A