Tootekood: HCI1890-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 9A; 14.6mΩ; ±20%; Isat: 12A
Mounting SMD
Resistance 14.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 9A
Body dimensions 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 12A