Tootekood: HCI1890-330
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 7A; 22.6mΩ; ±20%; Isat: 9A
Mounting SMD
Resistance 22.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7A
Body dimensions 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 9A