Tootekood: HCI1890-3R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-3R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.5uH; Ioper: 22A; 3.1mΩ; ±20%; Isat: 37A
Mounting SMD
Resistance 3.1mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 22A
Body dimensions 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm
Inductance 3.5µH
Type of inductor wire
Saturation current 37A