Tootekood: HCI1890-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 5.2A; 34mΩ; ±20%; Isat: 7.2A
Mounting SMD
Resistance 34mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.2A
Body dimensions 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 7.2A