Tootekood: HCI1890-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 16.5A; 4.1mΩ; ±20%; Isat: 27A
Mounting SMD
Resistance 4.1mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 16.5A
Body dimensions 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 27A