HCI1890-R82
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI1890-R82
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 0.82uH; Ioper: 33A; 0.56mΩ; ±20%; Isat: 65A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 560µΩ |
| Operating temperature | -40...150°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 33A |
| Body dimensions | 18.2x18.2x9mm, 18.2x18.3x9mm |
| Inductance | 820nH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 65A |