HCI2114-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2114-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 12A; 12.2mΩ; ±15%; Isat: 8.5A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 12.2mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±15% |
| Operating current | 12A |
| Body dimensions | 21.5x16.5x14.5mm, 21.5x21.5x14.5mm |
| Inductance | 47µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 8.5A |