HCI2114-4R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2114-4R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.2uH; Ioper: 25A; 3.04mΩ; ±15%; Isat: 38A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.04mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±15% |
| Operating current | 25A |
| Body dimensions | 21.5x16.5x14.5mm, 21.5x21.5x14.5mm |
| Inductance | 4.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 38A |