HCI2114-5R5
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2114-5R5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 5.5uH; Ioper: 23A; 4mΩ; ±15%; Isat: 33A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±15% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 23A |
| Body dimensions | 21.5x16.5x14.5mm, 21.5x21.5x14.5mm |
| Inductance | 5.5µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 33A |