HCI2114-7R0
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2114-7R0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 7uH; Ioper: 21A; 5.61mΩ; ±15%; Isat: 30A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 5.61mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±15% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 21A |
| Body dimensions | 21.5x16.5x14.5mm, 21.5x21.5x14.5mm |
| Inductance | 7µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 30A |