HCI2212-100
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; Ioper: 22A; 3.4mΩ; Body dim: 22x22x12mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 3.4mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 22A |
| Body dimensions | 22x22x12mm, 22x22.5x12mm |
| Inductance | 10µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 27A |