HCI2212-120
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-120
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 12uH; Ioper: 20A; 4.3mΩ; Body dim: 22x22x12mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 4.3mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 20A |
| Body dimensions | 22x22x12mm, 22x22.5x12mm |
| Inductance | 12µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 25A |