HCI2212-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 15A; 7.3mΩ; Body dim: 22x22x12mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 7.3mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 15A |
| Body dimensions | 22x22x12mm, 22x22.5x12mm |
| Inductance | 22µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 18A |