Tootekood: HCI2212-330
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-330
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
  • Inductor application
  • Inductor application
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; Ioper: 11A; 13mΩ; Body dim: 22x22x12mm
Mounting SMD
Resistance 13mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 11A
Body dimensions 22x22x12mm, 22x22.5x12mm
Inductance 33µH
Type of inductor wire
Saturation current 14.5A