Tootekood: HCI2212-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 47uH; Ioper: 9A; 19.2mΩ; Body dim: 22x22x12mm
Mounting SMD
Resistance 19.2mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 9A
Body dimensions 22x22x12mm, 22x22.5x12mm
Inductance 47µH
Type of inductor wire
Saturation current 11.8A