HCI2212-6R8
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-6R8
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 28.5A; 2.1mΩ; ±20%; Isat: 31A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.1mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 28.5A |
| Body dimensions | 22x22x12mm, 22x22.5x12mm |
| Inductance | 6.8µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 31A |