Tootekood: HCI2212-820
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-820
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; Ioper: 7A; 30.4mΩ; Body dim: 22x22x12mm
Mounting SMD
Resistance 30.4mΩ
Operating temperature -40...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 7A
Body dimensions 22x22x12mm, 22x22.5x12mm
Inductance 82µH
Type of inductor wire
Saturation current 8.6A