HCI2212-8R2
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2212-8R2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 8.2uH; Ioper: 25.5A; 2.7mΩ; ±20%; Isat: 30A
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.7mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±20% |
| Kind of package | bulk |
| Operating current | 25.5A |
| Body dimensions | 22x22x12mm, 22x22.5x12mm |
| Inductance | 8.2µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 30A |