HCI2717-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: HCI2717-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 2.45mΩ; Body dim: 27.9x19.8x17.78mm
| Mounting | SMD |
| Resistance | 2.45mΩ |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Body dimensions | 27.9x19.8x17.78mm, 27.9x27.94x17.78mm |
| Inductance | 15µH |
| Type of inductor | wire |
| Saturation current | 21.5A |