Tootekood: HCM1A0805V2-2R2-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCM1A0805V2-2R2-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 10.5A; 7mΩ; ±20%; Isat: 9.6A
Mounting SMD
Resistance 7mΩ
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.5A
Inductance 2.2µH