Tootekood: HCM1A1307V2-150-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCM1A1307V2-150-R
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; Ioper: 7A; 20.3mΩ; ±20%; Isat: 11A
Mounting SMD
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±20%
Operating current 7A
Inductance 15µH
Type of inductor wire
Saturation current 11A