Tootekood: HCMA0503-6R8-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCMA0503-6R8-R
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Type of inductor
  • Saturation current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; Ioper: 2.6A; 91mΩ; ±20%; Isat: 3.8A
Mounting SMD
Resistance 91mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.6A
Inductance 6.8µH
Type of inductor wire
Saturation current 3.8A