Tootekood: HCMA0703-220-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: HCMA0703-220-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 22uH; Ioper: 2.3A; 135mΩ; ±20%; Isat: 3A
Mounting SMD
Resistance 135mΩ
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.3A
Inductance 22µH
Type of inductor wire
Saturation current 3A